BLOG

Aktualności

01 lutego 2019

Obchody 88. rocznicy powstania koncernu NSK Nakanishi

W październiku ubiegłego roku delegacja naszej firmy miała zaszczyt i przyjemność uczestniczyć w tygodniowym wyjeździe do Japonii, na zaproszenie koncernu NSK Nakanishi, którego od prawie 25 lat jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem na polski rynek. W 2018 roku koncern obchodził swoją okrągłą, 88. rocznicę powstania. Dlaczego okrągłą? W japońskiej tradycji cyfra 8 ma szczególne znaczenie, przynosi szczęście, … Czytaj dalej Obchody 88. rocznicy powstania koncernu NSK Nakanishi

Czytaj więcej

31 stycznia 2019

Nowa klinika stomatologiczna w Hiszpanii z naszymi unitami!

Z przyjemnością i dumą informujemy, iż w hiszpańskiej Walencji rozpoczęła we wrześniu 2018 roku działalność nowoczesna klinika stomatologiczna, wyposażona w 7 unitów stomatologicznych naszej produkcji. Na parterze kliniki znajdują się gabinety z 6 Eximami NEO, a na piętrze sala szkoleniowa i gabinet pokazowy z unitem Certus NEO.

Czytaj więcej

07 listopada 2018

Makromed partnerem konferencji HOLLYŁÓDŹ Smile 2

Już drugi rok z rzędu nasza firma była Partnerem niezwykłej Międzynarodowej Konferencji Stomatologii Estetycznej HOLLYŁÓDŹ Smile 2, która odbyła się w dniach 19- 21 października 2018 r. Miejscem spotkania było nowoczesne Centrum Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego (CDUM) w Łodzi, a w konferencji uczestniczyło około 1500 uczestników – lekarzy dentystów i studentów z Polski jak i z … Czytaj dalej Makromed partnerem konferencji HOLLYŁÓDŹ Smile 2

Czytaj więcej

19 września 2018

Nowy cennik produktów NSK

Informujemy, iż z dniem 20 września nieznacznym zmianom ulegają ceny produktów NSK. Aktualny cennik jest dostępny na naszej stronie w zakładce Pliki do pobrania oraz w biurze naszej firmy.

Czytaj więcej

18 września 2018

Zapraszamy na nasze stoiska podczas CEDE 2018

Każdego roku wczesna jesień to aktywny czas dla środowiska stomatologicznego, z uwagi na odbywającą się we wrześniu w Poznaniu wystawę CEDE. Podczas tegorocznej edycji tej imprezy, która odbędzie się w dniach 20-22 września, tradycyjnie zaprezentujemy produkowane przez nas unity stomatologiczne marek EXIMA i CERTUS. Kolejny już raz zapraszamy do Strefy NEO. Model NEO to ponad … Czytaj dalej Zapraszamy na nasze stoiska podczas CEDE 2018

Czytaj więcej

26 kwietnia 2018

Informacja dotycząca składania zamówień

Szanowni Klienci, w celu usprawnienia zakupów w naszej firmie, bardzo prosimy o składanie większych zamówień do godziny 13:00 (drobnych do 13:30). Zamówienia składane po tej godzinie będą wysyłane dopiero następnego dnia! Z góry dziękujemy za zrozumienie!

Czytaj więcej

23 kwietnia 2018

Zapraszamy na szkolenie handlowo-produktowo-serwisowe 25 – 26 maja 2018

Drodzy Dealerzy! Chcielibyśmy z przyjemnością poinformować, iż dysponujemy jeszcze kilkoma wolnymi miejscami na szkolenie produktowo-handlowo-serwisowe, organizowane przez naszą firmę. Szkolenie odbędzie się w Łodzi w dniach 25 – 26 maja 2018r. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Szkolenie jest darmowe, pokrywamy również koszt zakwaterowania i wyżywienia. Program szkolenia obejmuje następujące tematy: – prezentacja marketingowa: … Czytaj dalej Zapraszamy na szkolenie handlowo-produktowo-serwisowe 25 – 26 maja 2018

Czytaj więcej

19 kwietnia 2018

5000. unit zszedł z produkcji!

W naszej firmie miał miejsce historyczny moment – wczoraj z produkcji zszedł 5000. unit! Zostanie on w najbliższych dniach zamontowany w jednej z klinik w Trójmieście. Ten miły moment to zasługa wszystkich obecnych i byłych pracowników naszej firmy, tysięcy Klientów, którzy nam zaufali, a także wszystkich współpracujących z nami firm handlowych i serwisowych. Dziękujemy!

Czytaj więcej

23 marca 2018

Szkolenie w zakresie RODO

W dniu 23 marca w naszej firmie odbyło się szkolenie wewnętrzne z zakresu RODO – nowych wymagań dotyczących ochrony danych osobowych.

Czytaj więcej

07 marca 2018

Audyt certyfikujący

W dniach 5-6 marca w naszej firmie miał miejsce audyt recertyfikujący w zakresie normy ISO 13485:2016 – System Zarządzania Jakością: Wyroby Medyczne. Audyt przeprowadzili audytorzy z renomowanej akredytowanej jednostki audytorskiej TUV Nord.

Czytaj więcej