UNITY MARKI CERTUS

Lekkość pracy,
na którą Cię stać!

To hasło, które przyświecało projektantom unitów CERTUS.

W marce tej dostępne są modele: Max i Standard oraz najnowszy model NEO.

W unitach marki Certus specjalnie przeprojektowany fotel stomatologiczny Amicus jest integralnie połączony z blokiem spluwaczki, wzdłuż którego się porusza. Zaprojektowano je z myślą o maksymalnej wygodzie pacjenta i wyjątkowym komforcie pracy stomatologa. Pneumatyczne sterowanie unitem pozwala na niezawodną pracę, nie ograniczając możliwości wyposażania stanowiska pracy we wspomagające ją nowoczesne urządzenia elektroniczne.

Unit CERTUS Max od standardowego unitu CERTUS odróżnia m.in. nowy dizajn klawiatury sterującej, ruchoma miska spluwaczki, nowy panel asysty, pozwalający na zamontowanie aż czterech różnych końcówek. Blok spluwaczki unitu CERTUS Max i NEO może być polakierowany w jednym z kilku kolorów, zgodnie z wybranym kolorem tapicerki fotela lub indywidualnego upodobania.

Unit CERTUS NEO odróżnia od unitu CERTUS Max nowy dizajn panelu lekarza i asysty inna forma klawiatury sterującej i zintegrowany z obudową pojemnik na chusteczki higieniczne.

 

MODELE MARKI CERTUSCERTUS NEO
CERTUS NEO
CERTUS Max
CERTUS Max
CERTUS Standard
CERTUS Standard
SZCZEGÓŁOWY OPIS

Fotel może być odchylony od bloku spluwaczki o 20 stopni, ułatwiając dostęp do pacjenta z obu stron. Posiada predefiniowane i edytowalne pamięci, wyposażony jest w wygodną pneumatyczną blokadę zagłówka.

Każdy unit marki CERTUS standardowo wyposażony jest w wydajny ślinociąg przepływowy, indywidualną regulację wody dla każdej końcówki, przedmuch na każdej końcówce, płynną regulację obrotów, wewnętrzny obieg wody destylowanej, sterowanie fotelem z pulpitu lekarza oraz pneumatyczny hamulec panelu lekarza, a także wygodną pneumatyczną blokadę zagłówka fotela. W przypadku wyboru opcji panelu asysty, dostępne jest sterowanie z niego wszystkimi funkcjami fotela.

Unity marki CERTUS wyposażamy w lampy oświetlające z szerokiej oferty włoskiej firmy G.COMM oraz w osprzęt renomowanego japońskiego koncernu NSK (końcówki ze światłem bądź bez, mikrosilnik elektryczny lub pneumatyczny, skaler piezoelektryczny, piaskarkę i inne).

Dodatkowo w unicie można zainstalować panel asysty, ssak chirurgiczny, kamerę z monitorem oraz inne wysokiej klasy wyposażenie.

PRZYDATNE PLIKI


Unit CERTUS przydatne wymiary

Makromed cennik unitów EXIMA i CERTUS marzec 2018

Instrukcja użytkowania unitów marki CERTUS

Makromed katalog 2017

NSK katalog 2017
ZAKRES RUCHU

zakres-ruchu

KOLORNIKI

Wzornik kolorów unitu oraz tapicerki fotela

Kolory wydrukowane w katalogu mogą nieznacznie różnić się od kolorów rzeczywistych. Przed dokonaniem wyboru koloru docelowego zalecamy zapoznać się z oryginalnym wzornikiem kolorów. Producent tapicerki zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w zakresie oferowanej kolorystyki.