PODSTAWOWE INFORMACJE

Makromed

Firma Makromed Sp. z o.o. Sp. K. jest jednym z twórców dynamicznego rozwoju branży stomatologicznej oraz liderem wśród polskich producentów unitów. Produkujemy najpopularniejsze w Polsce unity stomatologiczne EXIMA i CERTUS, oraz fotele i fotelki AMICUS. W ofercie posiadamy modele unitów w różnych konfiguracjach, których wyposażenie spełnia oczekiwania stomatologów. Wyprodukowane przez nas unity są jak dobrze wykwalifikowana asysta, która pomaga lekarzowi skupić się na najważniejszych aspektach zabiegu.

Dzięki unikatowym pomysłom i wdrożonym do produkcji rozwiązaniom znajdujemy się w czołówce firm posiadających dogłębną wiedzę na temat produkcji unitów stomatologicznych.

Firma zdjęcie główne

Lata pracy, to lata doświadczeń oraz doskonalenia autorskich rozwiązań. W rozwój unitów sterowanych pneumatycznie włożyliśmy własną niebagatelną myśl techniczną. Nie produkujemy unitów w oparciu o rozwiązania licencyjne.

Jesteśmy właścicielem rozwiązań stanowiących o istocie funkcjonowania unitów sterowanych sygnałem pneumatycznym. Każdy najdrobniejszy element unitów powstał w naszym biurze projektowym, został przetestowany i od podstaw wyprodukowany w naszym zakładzie, weryfikowane w oparciu o surową normę jakości ISO 13 485, wynikającą z zaimplementowanego wiele lat temu systemu zarządzania jakością dla wyrobów medycznych. Samodzielnie wybieramy surowce produkcyjne, z których wytwarzamy poszczególne elementy konstrukcyjne; sami opracowujemy i wykonujemy podzespoły elektroniczne. Jesteśmy w Polsce jedyną firmą wykonującą unity od podstaw.

Rodzinne relacje, panujące w firmie, sprzyjają pracy najlepszym specjalistom w branży. Wspólnie tworzymy etos naszej manufaktury. Dbamy, aby kolejne modele naszych unitów przekonywały do siebie swoją niezawodnością, trwałością oraz funkcjonalnością.

Firma Makromed od 1995 roku jest autoryzowanym przedstawicielem koncernu NSK Nakanishi na rynek Polski.