STREFA DEALERA

System wsparcia dealerów

Nasza firma swój sukces zawdzięcza wyjątkowym produktom – nowoczesnym i niezawodnym, a także wzorcowej współpracy z siecią dealerską. Zostań dealerem unitów stomatologicznych produkowanych przez naszą firmę oraz produktów japońskiego koncernu NSK. Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowego systemu wsparcia dealerów firmy Makromed!

Program rabatów dealerskich

Dla naszych dealerów przygotowaliśmy wyjątkowo atrakcyjny pakiet korzyści, na czele z wysokimi rabatami dealerskimi. Każda firma dealerska otrzymuje od nas wysoki bazowy poziom rabatu dealerskiego, który następnie może być powiększony w zależności od poziomu obrotów. Wszystkie firmy prowadzące działalność handlową i serwisową zachęcamy do skorzystania z tej atrakcyjnej oferty.

Możliwości ekspozycji unitów stomatologicznych oraz produktów NSK

Prowadzisz firmę handlową, posiadasz przestrzeń ekspozycyjną i chciałbyś wstawić na niej unity stomatologiczne naszej produkcji i/lub tablicę z produktami NSK? Zupełnie bez kosztów – firma dealerska udostępnia przestrzeń ekspozycji, my wstawiamy na swój koszt unity i tablice wraz z pakietem POS (roll-up, katalogi itd.), a także promujemy punkty handlowe z ekspozycją na naszej stronie internetowej, w katalogach oraz innych materiałach reklamowych.